zaterdag 7 september 2013

PERE SOTO & DJANGO’S CASTLE / GIULIA VALLE GROUP

NA AFLOOP IN HET CAFÉ: DJ ALVIZ

Twee bands uit Barcelona laten horen hoe rijkgeschakeerd de jazzcultuur op dit moment is in de Catalaanse hoofdstad. Het dubbelconcert opent met gypsy jazz van het hoogste niveau. Django’s Castle is het akoestische trio van de veelgeprezen jazz gitarist en componist Pere Soto. In Amsterdam nam hij een cd op met Arjen Gorter en John Engels, en in New York speelde hij met o.a. Dave Douglas en Jeff Ballard.

Na de pauze debuteert Giulia Valle in het Bimhuis. De van oorsprong Italiaanse contrabassiste brak door in New York. Jazz Journal roemt haar ‘darkly lyrical sound’, maakt vergelijkingen met Charlie Haden en tipt haar nieuwe band als ‘one of best contemporary jazz groups in Europe’.

Na afloop in het cafe: DJ Alviz

Het Bimhuis restaurant is geopend voor aanvang van het concert van 18:30 tot 20:30 (reserveren aanbevolen 020-7882158). Na afloop van het concert is het Bimhuis Café geopend (gratis toegang).

LINKS:
http://www.peresoto.com
http://www.giuliavalle.com/

Celebrating jazz since 1974