JEF NEVE SOLO

JEF NEVE SOLO

JEF NEVE SOLO

JEF NEVE SOLO
zondag15 februari 2015
Aanvang
20:30
JEF NEVE SOLO
zondag15 februari 2015

Soloconcert van pianist en ‘wonderboy van de Vlaamse jazz’ (De Tijd) naar aanleiding van zijn album One, met songs van o.a. Joni Mitchell en Stromae.

De Belgische pianist Jef Neve maakt zo snel furore dat hij nu al in één adem genoemd wordt met zijn wereldberoemde landgenoten in de jazz, mondharmonicaspeler Toots Thielemans en gitarist Philip Catherine. In het Bimhuis speelt hij solo, net als op zijn recente album One met eigen composities naast songs van Joni Mitchell, Billy Strayhorn en die andere succesvolle landgenoot, Stromae.

‘Neve kan weelderige melodieën schrijven die gaandeweg helemaal openbreken. Eigenlijk zijn al zijn composities rijk aan bombastische ontladingen, maar er zijn ook rustpunten met kleine improvisaties. Jazz en klassieke muziek zijn voor de pianist van gelijke waarde’ (NRC Handelsblad).

Klik hier voor de albumrecensie van Dick Hovenga op Written in Music en in Jazzism.

Het Bimhuis restaurant is geopend voor aanvang van het concert van 18:30 tot 20:30 (reserveren aanbevolen 020-7882158). Na afloop van het concert is het Bimhuis Café geopend (gratis toegang).

Voor dit concert kunnen geen reserveringen worden aangenomen. U kunt de
gewenste zitplaats kiezen bij het kopen van uw ticket(s). Klik hier voor meer informatie over zit- en staanplaatsen.
Op vertoon van een CJP, Stadspas of studentenkaart geldt een gereduceerd tarief. Klik op tickets voor de reductietarieven.

1 SET ZONDER PAUZE

Jef Neve piano

Celebrating jazz since 1974