Black Flower

Zinderende, hypnotiserende smeltkroes van supertalent uit de Belgische jazz.

Black Flower

Zinderende, hypnotiserende smeltkroes van supertalent uit de Belgische jazz.
Black Flower
zaterdag15 februari 2025
Locatie: Zaal
Café open
15:30
Aanvang
20:30
Einde
22:00

*Tickets met reductieprijs beschikbaar.
*Ticketprijzen zijn inclusief €2,- servicekosten per ticket.

Black Flower
zaterdag15 februari 2025

Van stuwende drums tot sfeervolle fluiten en psychedelische passages, trippy en dansbaar: Black Flower blinkt al tien jaar uit in een hybride geluid dat vergelijkingen oproept met afrobeat, Ethio-jazz en futuristische dub. DJ’s als LeFtO en Gilles Peterson lopen weg met de Belgische band, die al over de hele wereld optrad.

De vijfkoppige formatie staat onder leiding van saxofonist, fluitist en componist Nathan Daems, die al eerder bij ons speelde met het Ragini Trio. Hij verzamelde supertalent uit de Belgische jazz om zich heen, onder wie cornettist Jon Birdsong, die ook samenwerkt met dEUS, Beck en Calexico, en drummer Simon Segers, die vaker bij ons optrad met De Beren Gieren. Dit jaar verschijnt het nieuwe album van Black Flower.

Nathan Daems saxofoon/ney/kaval, Jon Birdsong cornet/schelphoorns, Karel Cuelenaere toetsen, Filip Vandebril bas/bas VI, Simon Segers drums

Celebrating jazz since 1974