BIMHUIS TV - BIMHUIS Amsterdam
Menu

BIMHUIS TV

Kijk de beste live concerten!


BIMHUIS TV is het online kanaal waarop de beste concerten in het BIMHUIS live worden uitgezonden en 24/7 zijn terug te kijken.

TERUGKIJKEN:

9 september 2021: Van Ruller // Hogenhuis


28 augustus 2021: Frank Rosaly’s Ruidoscuro

14 augustus 2021: Maria Portugal/Paul van Kemenade/Jasper van t Hof

7 augustus 2021: Maria Mendes Quartet

24 juli 2021: Kika Sprangers & Pynarello

17 juli 2021: Gideon Tazelaar/Ian Cleaver Sextet

10 juli 2021: Yannick Hiwat Quintet

24 juni 2021: Tony Roe Solo

19 juni 2021: Tijn Wybenga & AM.OK: Première

13 juni 2021: Dutch Jazz Competition 2020: Finals

12 juni 2021: Hermine Deurloo – Tribute to a Plant

5 juni 2021: Sam Newbould Quintet feat Ian Cleaver

5 juni 2021: Idema / Serierse Quartet

3 juni 2021: The Impro Train | Blood Cloud

29 mei 2021: ZIV TAUBENFELD’S FULL SUN

26 mei 2021: Penguins Too

22 mei 2021: Koning & Braam

15 mei 2021: Joris Roelofs & Bram van Sambeek Spring Streams 12
15 mei 2021: Sun Mi Hong & Tristan Renfrow Spring Streams 11

15 mei 2021: Sanem Kalfa & Marta Warelis Spring Streams 10

15 mei 2021: Ernst Glerum & Timothy Banchet Spring Streams 09

15 mei 2021: Fuensanta Méndez & Han Bennink Spring Streams 08
15 mei 2021: Oene van Geel & Albert van Veenendaal Spring Streams 07

15 mei 2021: SPRING STREAMS LIVESTREAM FESTIVAL – DAY 2

14 mei 2021: Reinier Baas & Martijn Vink Spring Streams 06

14 mei 2021: Alistair Payne & John Dikeman Spring Streams 05

14 mei 2021: Ramon Valle & Jamie Peet Spring Streams 04

14 mei 2021: Michael Moore & Paul Berner Spring Streams 03

14 mei 2021: Xavi Torres & Ben van Gelder | Spring Stream 02
14 mei 2021: Sanne Rambags & Harmen Fraanje | Spring Stream 01

14 mei 2021: SPRING STREAMS LIVESTREAM FESTIVAL – DAY 1

8 mei 2021: Smandem. | From Amsterdam to Harlem
8 mei 2021: BIMHUIS TALKS : From Amsterdam to Harlem part 2

8 mei 2021: Benjamin Herman Trio ft. Oscar Jan Hoogland | From Amsterdam to Harlem

8 mei 2021: BIMHUIS TALKS : From Amsterdam to Harlem part 1

8 mei 2021: Fuensanta Mendez Ensamble Grande | From Amsterdam to Harlem

1 mei 2021: Izaline Calister & Ed Verhoeff feat. Angelo Verploegen

30 april 2021: Jazz Orchestra of the Concertgebouw plays Jim McNeely

24 april 2021: Picatrix

17 april 2021: POLYPHONY 3: Jasper Blom Quartet feat Harmen Fraanje

3 april 2021: BRUUT! with Anton Goudsmit

27 maart 2021: Bonsai Panda

19 maart 2021: Artvark Saxophone Quartet & Drums United

13 maart 2021: Engels Teepe Herman

5 maart 2021: Tineke Postma Quartet

2 maart 2021: THE IMPRO TRAIN: Oscar Jan Hoogland – Han Bennink

27 februari 2021: Anton Goudsmit’s Ton Petit+

20 februari 2021: ALEXANDER: Methods to Madness

13 februari 2021: Antoine Pierre Urbex Electric

5 februari 2021: Reinier Baas’Relief Party

30 januari 2021: Mehmet Polat Trio feat Gijs Levelt

15 januari 2021: Yuri Honing & Wolfert Brederode – Avalon

2 januari 2021: Jazzfest Minifest

27 december 2020: Toon Tellegen & het wisselend Toonkwintet: Wij weten wie wij zijn…

19 december 2020: An Interplanetary Night: Binkbeats + Knalpot

12 december 2020: Joost Lijbaart: Free


28 november 2020: The Records in Concert 2020



22 november 2020: Madar Ensemble


20 november 2020: Guy Salamon Group


14 november 2020: Jeroen van Vliet’s Moon Trio

7 november 2020: Reinier Baas & Ahmed El Maai

31 okt 2020: Juraj Stanik Trio + Gideon Tazelaar & Ian Cleaver


25 sep 2020: Ikarai & Sanne Rambags


19 sep 2020: Theo Loevendie & Swinging Strings


12 sep 2020: Sun-Mi Hong Quintet: Second Page – A Self-Strewn Portrait


05 sep 2020: Eric Ineke JazzXpress ft. Tineke Postma


29 Aug 2020: Mudita

22 aug 2020: Rembrandt Frerichs Trio + Efraim Trujillo & Teus Nobel


15 aug 2020: Buisonic


1 aug 2020: Doek feat. Loot


25 juli 2020: The Quartet NL: Bennink/Moseholm/Beets/Herman


18 juli 2020: Maarten Hogenhuis Trio

11 juli 2020: Montis Goudsmit Directie


04 juli 2020: Reijseger Fraanje Sylla


7 maart 2020: Jasper Høiby’s Planet B

7 maart 2020: Elliot Galvin Solo

29 februari 2020: Hermine Deurloo & Steve Gadd


2 februari 2020: Kenny Garrett Quintet

23 januari 2020: Æ – Anton Eger Ft. Robin Mullarkey , Matt Calvert, Tony Roe

16 Januari 2020: Michael Moore’s Fragile Quartet

7 Januari 2020: Workshop 45 Years

4 Januari 2020: Ack van Rooyen 90

20 December 2019: Best of Bimhuis TV 2019

14 December 2019: Avishai Cohen & Yonathan Avishai Duo

4 December 2019: Buma Boy Edgar Price : Jasper Blom


13 November 2019: Becca Stevens

8 November 2019: Christian Scott Atunde Adjuah

12 okt 2019: BIMHUIS 45 years: A Trip Through the Years


25 – 28 sep 2019: 12 Points Festival & Orange Line
















5 sep 2019: Louis Moholo-Moholo’s “5 blokes” feat. Shabaka Hutchings




6 juli 2019: Rosa Ensemble & Hans Dagelet: Beefheart, Pork Treat Musical

4 juli 2019: Luedji Luna

30 mei 2019: Murray/Håker Flaten/Nilssen-Love

19 mei 2019: Get the Blessing
4 mei 2019: Marquis Hill Blacktet

28 april 2019: Linda May Han Oh Quartet

28 april 2019: Linda May Han Oh Quartet Concert Talk

19 april 2019: Jeremy Pelt Quintet

12 april 2019: Mike Ledonne – Vincent Herring Quartet 1st set

12 april 2019: Mike Ledonne – Vincent Herring Quartet 2nd set

12 april 2019: Mike Ledonne – Vincent Herring Quartet Concert Talk

30 maart 2019: Phronesis

30 maart 2019: Floors

8 maart 2019: Mark Turner Quartet

7 maart 2019: Dan Weiss Starebaby


15 februari 2019: Enemy

BIMHUIS TV wordt ondersteund door Sena Performers. BIMHUIS TV werkt volgens de Fair Practice Code: musici krijgen naar behoren betaald, waardoor de streams gratis toegankelijk voor publiek zijn.