donderdag 13 oktober 2016

PHILIPPE LEMM TRIO

PRESENTATIE CD NEW AMSTERDAM

Angelo Di Loreto piano, Jeff Koch bas, Philippe Lemm drums

Dynamische mix van jazz, klassiek en rock door de van oorsprong Amsterdamse drummer Philippe Lemm en zijn pianotrio uit New York. Presentatie van het album New Amsterdam.

Vijf jaar geleden trok hij naar New York, in eerste instantie om aan de Manhattan School of Music te studeren; Philippe Lemm is de eerste Nederlandse drummer die er zijn mastertitel haalde. Nu is hij even terug in zijn geboortestad Amsterdam, met zijn Amerikaanse trio met pianist Angelo Di Loreto en contrabassist Jeff Koch. Hun kersverse album New Amsterdam ademt de energie en de urgentie van New York, met composities die geworteld zijn in jazz en beïnvloed door klassiek en rock. Philippe Lemm werkte eerder samen met o.a. Amina Figarova en Grammy-winnaar Donny McCaslin.

‘Subtiel, krachtig en eigenzinnig. Drummer Philippe Lemm heeft in New York zijn geluid gevonden, een geluid dat naar meer smaakt!’ (NPO Radio)

Het Bimhuis restaurant is geopend voor aanvang van het concert van 18:30 tot 20:30 (reserveren aanbevolen 020-7882158). Na afloop van het concert is het Bimhuis Café geopend (gratis toegang).

Celebrating jazz since 1974