
ANTONIO REYES & DIEGO DEL MORAO
ANTONIO REYES & DIEGO DEL MORAO
- Aanvang
- 20:30
Ze worden in Spanje gezien als het ‘gouden flamencokoppel’, de grote belofte voor de toekomst: zanger Antonio Reyes en gitarist Diego del Morao.
Er wordt reikhalzend uitgekeken naar het eerste album van zanger Antonio Reyes en gitarist Diego del Morao, twee jonge vertolkers van de oude flamencokunst die het klassieke repertoire als geen ander beheersen. Dit prille duo zou wel eens in de voetsporen kunnen treden van de grote flamencokoppels, legendarische ‘dream teams’ als Camarón de la Isla met Paco de Lucía, of Enrique Morente met Manolo Sanlúcar.
De stem van Antonio Reyes wordt geprezen om zijn melodieuze echo, zijn fluisterend lamento en zijn heldere timbre. Daarnaast heeft hij het nodige ‘gruis’ op de stembanden om diep in de ziel te raken.
Diego Del Morao is inmiddels een goede bekende in ons land door zijn samenwerkingen met grote namen als Diego el Cigala, José Mercé en Niña Pastori. Paco de Lucía zag Del Morao als het grootste talent van zijn generatie.
Het Bimhuis restaurant is geopend voor aanvang van het concert van 18:30 tot 20:30 (reserveren aanbevolen 020-7882158). Na afloop van het concert is het Bimhuis Café geopend (gratis toegang).
NA AFLOOP DJ MOMBASA IN HET CAFÉ
Antonio Reyes zang, Diego del Morao gitaar, Juan Grande cajón, palmas, Tate Nuñez palmas